Порядок захисту дисертаційної роботи

ПОРЯДОК ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ

 І етап Попередній розгляд  дисертаційної роботи на кафедрі

 ІІ етап Подача документів на розгляд в Спеціалізовану вчену раду на попередній розгляд

 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЄ

ДО СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ ЗДОБУВАЧ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ

У випадку уточнення теми дисертаційної роботи до вченого секретаря університету Ткачук Н.А. подають витяг із засідання кафедри про рекомендацію уточнити тему дисертаційної роботи і після затвердження нової редакції на Вченій раді НУХТ у секретаря отримують 2 примірники витягу із протоколу, один з яких заноситься в аспірантуру, один додається до документів у спецраду. (зразок)

9. Висновок про наукову і практичну цінність дисертації, виданий організацією, де виконувалася дисертація або до якої  був прикріплений здобувач (2 примірники). Висновок оформлюється як витяг з протоколу засідання кафедри (міжкафедрального семінару), підписується завідувачем кафедри (керівником семінару) і скріплюється  печаткою.    

10. Відгук наукового керівника  з оцінкою  здобувача та його роботи у процесі підготовки дисертації, засвідчений печаткою за основним місцем роботи наукового керівника (2 примірники). (зразок)

11. Дисертація, оформлена згідно зі встановленими вимогами, у кількості 5 примірників, переплетених і підписаних автором: для передавання на зберігання до Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського НАН України, до бібліотеки вищого навчального закладу, де утворено спеціалізовану вчену раду, для відправки опонентам; для зберігання у спецраді.

12. Монографії, авторські свідоцтва (копії), статті (копії), друковані тези, доповіді та інші матеріали наукових конференцій, конгресів,  симпозіумів,  семінарів,  шкіл (копії), перераховані в авторефераті.  У випадку  подання  копій  наукових  праць  на  них повинні  бути  зазначені  точні  і  повні вихідні дані відповідних видань.  Копії  наукових  праць  подають  на  паперовому  носії  і засвідчують підписом вченого секретаря. Копії друкованих праць подаються разом із копіями 1-2 сторінок номеру журналу, в якому опубліковані. На момент подання документів у спецраду від дня виходу (розсилки) останньої публікації повинно пройти не менше одного місяця для кандидатської дисертації, та два місяці – для докторської. 

13. Після ознайомлення секретаря з документами здобувач подає заяву до голови спецради з проханням прийняти дисертаційну роботу до захисту.

14. Голова ради визначає трьох членів спецради (комісію), які знайомляться з дисертаційною роботою і надають Висновок комісії спецради, підписаний трьома членами ради. (зразок)

15. Здобувач і його науковий керівник узгоджують із головою ради і членами комісії спецради офіційних опонентів, до яких звертаються з проханням на опанування. Для цього здобувач надсилає опонентам автореферат дисертаційної роботи і отримує письмову згоду від кожного опонента, підписану і завірену печаткою установи, де працює опонент. Разом із згодою від опонента отримують автореферат з підписом на першій сторінці про дозвіл на друк у поданому вигляді. Згода і автореферат додаються до документів у спецраду.    

16. До документів додають відомості про офіційних опонентів (за формою 24а), (зразок)

Спеціалізована вчена рада приймає дисертацію тільки за наявності всіх вище визначених документів!

ІІІ етап Подання повідомлення про захист дисертаційної роботи

 ІV етап Розсилання автореферату, робота з офіційними опонентами

V етап Підготовка документів на захист дисертації

VІ етап Підготовка документів для подачі в МОН України і для передачі на зберігання до Спеціалізованої вченої ради

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ АТЕСТАЦІЙНОЇ СПРАВИ ЗДОБУВАЧА НАУКОВОГО СТУПЕНЯ КАНДИДАТА НАУК, ЯКА ПОДАЄТЬСЯ ДО МОН

 

Атестаційну справу брошурують у швидкозшивач з картону без зав’язок, на внутрішньому боці обкладинки якого наклеюють конверт, до якого вкладають:

Документи атестаційної справи повинні розміщуватися послідовно відповідно до цього переліку.

Обкладинка атестаційної справи здобувача наукового ступеня оформляється за встановленою формою. (зразок)

До атестаційної справи додають перший примірник дисертації, переплетений і підписаний автором та засвідчений вченим секретарем спеціалізованої вченої ради щодо його ідентичності за змістом з іншими примірниками дисертації, що були подані до ради.

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ АТЕСТАЦІЙНОЇ СПРАВИ, ЯКІ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ В СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВЧЕНІЙ РАДІ

 

Разом з атестаційною справою зберігаються:

дисертація (в бібліотеці);

автореферат дисертації (2 примірники);

один компакт-диск типу CD-R або CD-RW з файлами, що містять:

Атестаційна справа, оформлена з порушенням установлених вимог, до розгляду МОН і спеціалізованою вченою радою не приймається!