Викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти взяли участь в онлайн-конференції “Органічний день в Україні”

23 вересня викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів та здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Технології органічних харчових продуктів» взяли участь в онлайн-конференції «Органічний день в Україні», організованої Міністерством аграрної політики та продовольства України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з об’єднанням «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку» (OT4D).
На конференції виступили представники організацій ЄС, сертифікаційного органу в Україні «Organic standart», платформи «Органічна ініціатива», представники компаній що виробляють органічну продукцію в Україні.
Щорічний «Органічний день» започаткований Європейським парламентом у співпраці Європейською Радою та Європейською комісією. Згідно Плану дій ЄС з розвитку органічного виробництва такий захід сприяє нарощуванню обсягів органічного виробництва, споживання органічної продукції, покращенню сталості сільського господарства та економіки в цілому.
Особливо важливим для України такий захід став в умовах сьогодення, після вторгнення агресора на її територію. Учасники конференції мали змогу проаналізувати зміни в обсягах виробництва та експорту органічної продукції, обговорити проблеми та перспективи розвитку органічного сектору, намітити можливі варіанти підтримки органічного сільського господарства та виробників органічних продуктів.

Колектив кафедри дякує організаторам за надану можливість долучитись до конференції. Отриману інформацію буде використано під час підготовки матеріалів навчальних дисциплін для здобувачів ОС «Магістр» ОПП «Технології органічних харчових продуктів».