Науковиці кафедри представили свої дослідження на Міжнародній науково-практичній конференції

21 вересня 2022 р. науковці нашої кафедри взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів», яка проводилася на базі Одеського національного технологічного університету в онлайн-форматі.

Проблематика конференції охоплювала широке коло питань, зокрема крафтові технології виробництва харчових продуктів, технологічні аспекти харчової, зернопереробної, комбікормової, хлібопекарської і кондитерської галузей, прогнозування розвитку технологій виробництва функціональних харчових продуктів, інноваційні технології очищення природних і стічних вод для харчової промисловості, технології перероблення вторинних продуктів харчових виробництв на продукти зі спеціальними властивостями.

Цікаві та насичені доповіді представили науковці Одеського національного технологічного університету та представники виробництва – начальник лабораторії ТДВ «Одеський завод мінеральної води «Куяльник», директор ДП «Agmintest Control Union» і директор ТОВ «Винороб». Представлені доповіді викликали значний інтерес та активну дискусію, до якої долучилися і науковці, і виробничники.

Професорка нашої кафедри технології хлібопекарських  і кондитерських  виробів Юлія Камбулова представила доповідь «Актуальність і практична реалізація зменшення цукровмісту кондитерських виробів», а доцентка Анастасія Шевченко – «Вплив борошна з насіння гарбуза та фосфоліпідів на технологічний процес виготовлення хлібобулочних виробів». До обговорень також долучилися завідувач кафедри Володимир Ковбаса та доцентка Олена Кохан.

Наші науковці сподіваються на подальшу співпрацю, що сприятиме обміну досвідом і підвищенню рівня наукових досліджень, вирішенню актуальних питань харчової промисловості.

Comments are closed.