Науковці кафедри оговорювали хлібопекарський бізнес у сучасних реаліях

Початок повномасштабних воєнних дії проти України вплинув на всі аспекти нашого життя. Зокрема, у професійній сфері – на можливість проведення різноманітних зустрічей і конференцій. Одна з яких, «Хлібопекарський бізнес у сучасних реаліях», мала розпочатися саме 24 лютого.

Тоді провести її зі зрозумілих причин не вдалося, але потреба у зустрічі й взаємній підтримці залишилася. Тому за сприяння РІА «Марко Пак», спілки «Борошномели України» та Всеукраїнської асоціації пекарів протягом двох днів – 3 і 10 серпня фахівці галузі в режимі онлайн обговорювали різноманітні аспекти організації роботи борошномельних, хлібопекарських і кондитерських підприємств у сучасних умовах.

До участі в роботі конференції долучилися й науковці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ: завідувач кафедри Володимир Ковбаса, професор Валерій Махинько, доцентки Олена Білик, Юлія Бондаренко і Людмила Махинько.

Інформаційно-насичені презентації дали можливість ознайомитися з новими видами сировини, харчових добавок та обладнання, поділитися здобутками і напрацюваннями, налагодити нові контакти й знайомства.

Comments are closed.