Відбувся тематичний вечір “Мій рідний край у серці моєму”

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся тематичний вечір «Мій рідний край у серці моєму». Студенти 1-3 курсів Навчально-наукового інституту харчових технологій підготували презентації про рідні міста і села, в яких народилися і проживають. Під час онлайн зустрічі студенти представили підготовлені презентації, в яких вони розповіли трішки про історію, визначні пам’ятки та цікаві факти про свій рідний край.

У тематичному вечорі взяли участь наставниці академічних груп, доцентки кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Лариса Михонік, Олена Кохан, Юлія Бондаренко, Анна Грищенко і доцентка кафедри технології молока і молочних продуктів, наставниця академічної групи Алла Тимчук. До проведення заходу також долучилися викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів.