Семінар від президента Всеукраїнської асоціації пекарів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся семінар «Сучасний стан та тенденції розвитку хлібопекарської галузі» за участю президента Всеукраїнської асоціації пекарів Олександра Тараненка.

Олександр Тараненко розповів про досягнення хлібопекарської галузі України за останні десятиліття та зміни, які відбулися внаслідок вторгнення військ агресора. Не зважаючи на значні проблеми, підприємства змогли забезпечити населення одним із найважливіших продуктів харчування – хлібом. Проте, зараз перед галуззю стоять нові виклики, над якими постійно працюють фахівці.

Доповідач звернув увагу на деякі питання у законодавчій базі, над якими зараз працюють фахівці галузі з метою підвищення ефективності роботи потужних підприємств, урегулювання питань із мережами роздрібної торгівлі, через які реалізують свою продукцію хлібопекарські підприємства тощо. Фахівець звернув увагу на тенденції розвитку асортименту в сучасних умовах, перспективи розвитку малих підприємств тощо.

Надана інформація буде використана викладачами кафедри під час викладання дисциплін і керівництва курсовими і кваліфікаційними роботами.

Колектив кафедри щиро дякує Олександру Тараненку за семінар, бажає успіхів у професійній діяльності та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Comments are closed.