Визначені переможці конкурсу «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв»

Традиційно навесні кафедра технології хлібопекарських і кондитерських виробів проводить конкурс «Кращий технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв». У цьому навчальному році конкурс відбувся в травні серед здобувачів 4 курсу та 2 курсу зі скороченим терміном навчання Навчально-наукового інституту харчових технологій, які навчаються за освітнім ступенем «бакалавр» освітньою програмою «Харчові технології та інженерія» за спеціальністю 181 «Харчові технології». Конкурс був проведений ыз використанням засобів сайту дистанційного навчання нашого університету.

За сумою балів переможцями в галузі хлібопекарського виробництва стали:

1 місце – Аліна Перелигіна;
2 місце – Богдан Ганзина, Анастасія Гудзенко, Яна Корчак, Яна Немерована, Наталія Новосаденко, Вікторія Чіхрай;
3 місце – Вікторія Борщ, Тетяна Кирічок.

Переможці в галузі кондитерського виробництва:

1 місце – Зоряна Потилко, Олексій Собко;
2 місце – Анастасія Гудзенко, Діна Опалатенко, Аліна Постнікова;
3 місце – Богдана Піжівська, Сергій Бараненко, Наталя Прихожай.

Вітаємо переможців, бажаємо їм вдалого захисту кваліфікаційних робіт та успіхів у подальшій професійній діяльності!