Здобувачі вищої світи другого курсу готуються обрати блок дисциплін

В Навчально-науковому інституті харчових технологій відбулась зустріч із здобувачами вищої освіти 2 курсу, на якій їм презентували дисципліни профільних блоків на третій курс. Координаторкою зустрічі виступила гарантка освітньої програми «Харчові технології та інженерія», директорка ННІХТ Оксана Кочубей-Литвиненко.
Блоки дисциплін представляли завідувачі технологічних кафедр та викладачі. Інформація, наведена в презентаціях, була корисною для здобувачів, адже це надало учасникам краще зрозуміти особливості вивчення блоків дисциплін.

Блок дисциплін кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів презентувала доцентка кафедри Анна Грищенко, яка розповіла про дисципліни блоку «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів», які викладають на кафедрі та професорсько-викладацький склад. У своїй презентації Анна Грищенко також навела інформацію про лабораторії кафедри, організацію проведення занять, практичну підготовку та перспективи працевлаштування. Не оминула питання участі здобувачів у науковій діяльності, тематичних вечорах тощо.
Бажаємо усім здобувачам-учасникам зустрічі успішно завершити цей нелегкий навчальний рік та зробити правильний вибір блоку дисциплін!