Виклики перед хлібопекарською галуззю під час воєнного стану обговорили наші викладачі

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся семінар «Виклики перед хлібопекарською галуззю під час воєнного стану в країні» за участю генерального директора, голови ради об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості Олександра Васильченка.

Фахівець розповів, які масштабні проблеми постали перед галуззю з початком повномасштабного вторгнення агресора та які проблеми існують зараз, особливо на окупованих територіях та у населених пунктах, де зруйновано підприємства.

Працівники галузі докладали багато зусиль, щоб забезпечити населення одним із найважливіших продуктів харчування, не зважаючи на проблеми, пов’язані з постачанням сировини та енергоресурсів, кадровим забезпеченням тощо. Доповідач окреслив проблеми галузі в сучасних умовах та можливі шляхи їх вирішення.

Колектив кафедри щиро дякує Олександру Васильченку за проведений семінар та бажає сил і терпіння, щоб в таких складних умовах підтримувати роботу хлібопекарських підприємств.