З Днем матері!

День матері – одне з найзворушливіших свят. У ці, складні для всієї країни, часи здобувачі вищої освіти груп ТІ-1-6, ТІ-2-5, ТХ-3-4, ТХ-3-5+ск, наставниками яких є доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Лариса Михонік, Олена Кохан, Юлія Бондаренко та Анна Грищенко, не забули привітати своїх матусь та бабусь з Днем матері. Це свято традиційно відзначається в Україні у другу неділю травня.
Студенти поділилися своїми привітаннями: власноруч випеченими тортиками та тістечками, квітковими букетами, рядками віршів, що були прочитані мамам, та самостійно створеними вітальними листівками.
Своїм привітанням кожен намагався сказати мамі про те, що вона найрідніша та найдорожча людина.