Наставниці академічних груп та здобувачі вищої освіти взяли участь в психологічному вебінарі

Викладачі кафедри технології хлібопекарськиї і кондитерських виробів разом зі своїми кураторськими групами взяли участь у вебінарі «ЯК ЗБЕРЕГТИ Й ПІДТРИМАТИ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВІЙНИ?», який був організований освітніми та громадськими організацій України та Польщі: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН УКРАЇНИ, Центральний інститут післядипломної освіти, Україна, Вища школа лінгвістична в Ченстохові (Польща), Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Український відкритий університет післядипломної освіти, Українська Асоціація організаційних психологів та психологів праці, Україна.
Доповідачі вебінару – доктор психологічних наук, професор, президент Української асоціації організаційних психологів і психологів праці Людмила Карамушка та кандидат психологічних наук, член Української асоціації організаційних психологів і психологів праці Світлана Арефнія розкрили слухачам питання сутності психічного здоров’я в умовах війни, розібрали разом зі слухачами можливі вияви психічного здоров’я особистості в умовах війни, зокрема управління стресом, взаємодію з соціальним оточенням; включення в корисну волонтерську та професійну діяльність; здійснення самореалізації.
Крім того доповідачі поділилися зі слухачами власним досвідом роботи психолога у волонтерському центрі в умовах війни, ведення психологічних жіночих груп під час війни, використання діагностичних та психотерапевтичних технік під час ведення психологічних груп під час війни.
Щиро дякуємо за цікавий, пізнавальний та необхідний вебінар для психологічної підтримки людей в наш нелегкий час.