Постерна секція 88-ї Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів

У рамках роботи 88-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» на кафедрах університету працюють постерні секції доповідей молодих науковців  з України та іноземців.

Приємно відзначити, що цього року до збірника тез конференції секції “Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів” приєдналися науковці із закладів вищої освіти Хорватії, Болгарії, Румунії та Азербайджану. Зібник конференці можна переглянути на сайті університету за посиланням.

Постери учасників секції були представленя на сторінках кафедри в соціальних  мережах.