Профорієнтаційна зуcтріч зі студентами Кам’янець-Подільського фахового коледжу

Завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професор Володимир Ковбаса, професор Валерій Махинько та доцентка Наталія Фалендиш провели онлайн-зустріч зі здобувачами груп 641; 631; 041; 042; 031 Кам’янець-Подільського фахового коледжу харчової промисловості, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» і «Виробництво харчової продукції».
Студенти були ознайомлені з правилами вступу до університету на скорочений термін навчання; отримали інформацію щодо умов навчання, проходження практики, можливостей працевлаштування за фахом на провідних підприємствах харчової промисловості. Також були дані відповіді на питання стосовно проживання та дозвілля здобувачів.