Відбулась лекція від викладачки Словацького сільськогосподарського університету в м. Нітра

На кафедрі відбулася гостьова онлайн-лекція викладачки кафедри технології та якості продукції рослинництва Словацького сільськогосподарського університету в м. Нітра (Slovak University of Agriculture in Nitra), PhD Єви Іванісової.

Лекція «Coffee-important non-alcoholic beverage of the world» була прочитана для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології», освітньої програми «Харчові технології та інженерія» у рамках дисципліни «Технології харчових концентратів».

Лекторка висвітлила актуальні питання щодо хімічного складу сировини, способів її підготовки до виробництва, особливостей технології кави та змін, які відбуваються під час виробництва. Особлива увага була приділена харчовій цінності кави, користі та ризикам її вживання.

Наприкінці заняття Єва Іванісова відповіла на численні запитання здобувачів вищої  освіти.

Проведення освітніх заходів у такому міжнародному форматі спонукають здобувачів до розвитку у майбутній професійній діяльності, а викладачів – до спільних наукових досліджень та обміну досвідом в європейському освітньому просторі.

 

 

Comments are closed.