Про харчові концентрати для дитячого та дієтичного харчування на відкритій лекції

25 листопада 2021 р. на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася відкрита лекція «Харчові концентрати для дитячого та дієтичного харчування» доцентки Людмили Махинько. Лекція була прочитана для здобувачів вищої освіти 3 курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій з дисципліни «Технології харчових концентратів». На лекції були присутні завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів і викладачі.

Лекторка ознайомила здобувачів вищої освіти з класифікацією та асортиментом харчоконцентратів для дитячого та дієтичного харчування, нормативною базою та вимогами до виробництва. Детально розповіла про основні технологічні операції для адаптації складу молочної сировини до складу жіночого грудного молока. Розглянула асортимент каш швидкого приготування для дитячого та дієтичного харчування, детально розглянула їх склад.

Також лекторка розповіла про основні положення нового Закону України «Про дитяче харчування», який передбачає приведення українського законодавства у сфері виробництва, обігу та реклами дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС.

Наприкінці лекції Людмила Махинько зазначила, що від якості  харчування дітей з самого раннього віку, залежить не лише здоров’я конкретної людини, а й нації в цілому. Згідно з рекомендаціями ВООЗ перевага надається грудному вигодовуванню, проте, в сучасному світі є багато вимушених випадків, коли дитину з перших днів життя доводиться годувати спеціально розробленими сумішами для харчуванням. Розробленню та виробництву харчових концентратів для дитячого харчування має приділятися особлива увага.

Лекція була прочитана на високому методичному рівні з демонстрацією презентації, лекторка постійно підтримувала контакт зі здобувачами вищої освіти, а  наприкінці заняття відповіла на їх запитання.

Comments are closed.