Про вимоги до органічних харчових продуктів від фахівчині зі сертифікації та якості

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова онлайн-лекція для здобувачів освітнього ступеня «Магістр», що навчаються за освітньою програмою «Технології органічних харчових продуктів», з дисципліни «Нормативно-правова база виробництва органічних харчових продуктів», яку прочитала провідна фахівчиня зі сертифікації та якості Сертифікаційного органу ТОВ «Органік Стандарт» Олена Манзюк. Тема лекції – «Вимоги до органічних харчових продуктів».

Спікерка акцентувала увагу на сертифікації органічного виробництва, підготовці необхідних документів для її проходження. Особлива увага була приділена принципам органічного виробництва харчових продуктів, їх рецептурному складу, використанню харчових добавок, дозволених Переліком речовин, які дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях; їх зберіганню та простежуваності на всіх етапах виробництва та реалізації. Лекторка також розповіла про особливості пакування, маркування та транспортування органічної продукції.

Під час проведеного заходу присутні мали змогу поставити запитання, на які лекторка дала ґрунтовні відповіді. Колектив кафедри вдячний Олені Манзюк за насичену, змістовну лекцію та сподівається на подальшу співпрацю.

Comments are closed.