Відбулась гостьова онлайн-лекція для магістрантів освітньої програми «Технології органічних харчових продуктів»

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова онлайн-лекція для здобувачів освітнього ступеня «Магістр», що навчаються за освітньою програмою «Технології органічних харчових продуктів», з дисципліни «Основні принципи та вимоги до органічних харчових продуктів», яку прочитала менеджерка ПП «Вікторія» Лілія Савелій.

Спікерка ознайомила здобувачів і викладачів кафедри з роботою екосадиби «Мезон Бланш», яка має сертифікацію «Зелений ключ». Розкрила принципи органічного господарювання екосадиби, використання органічної продукції та виробництва продуктів із органічної сировини, застосування енергозберігаючих інноваційних  технологій.

Представлений матеріал спонукав до жвавої дискусії та викликав зацікавленість здобувачів і викладачів кафедри. Здобувачі вищої освіти відчули важливість і перспективність обраної професії, отримали відповіді на актуальні питання, пов’язані безпосередньо з їх майбутньою професійною діяльністю.

Пані Лілія відповіла на всі запитання, які цікавили як здобувачів, так і викладачів кафедри. Отримана інформація буде використана при вивчені фахових дисциплін, для виконання наукових досліджень, а також курсових проєктів і кваліфікаційних робіт.

Колектив кафедри вдячний Лілії Савелій за цікаву лекцію та сподівається на подальшу співпрацю з ПП «Вікторія».

Comments are closed.