Викладачі кафедри взяли участь у засіданні круглого столу з метою обговорення зменшення споживання солі, цукру, насичених і транс-жирів у харчовому раціоні

Викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів взяли участь у засіданні круглого столу «Зменшення споживання солі, цукру, насичених і транс-жирів: тренди та перспективи». Захід було організовано Центром громадського здоров’я МОЗ спільно з Міністерством охорони здоров’я.
Під час заходу виступили: фахівчиня з поведінкових факторів ризику Центру громадського здоров’я МОЗ Наталя Усенко, головчиня харчового комітету Європейської бізнес асоціації Ілона Задворна, головний фахівець з поведінкових факторів ризику Центру Олег Дудін, президент Асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк, перший віце-президент Всеукраїнської асоціації пекарів Олександр Тараненко, менеджерка з розвитку програм здорового харчування «Нестле Україна» Софія Веремчук, директорка департаменту економіки та цифровізації Київської ОДА Наталія Погребна.
У своїх доповідях спікери заходу проаналізували проблеми та ризики від вживання надмірної кількості солі, цукру і транс-жирів, основні продукти харчування, які містять надмірну кількість таких речовин у своєму складі. Було порушено питання щодо зменшення кількості цих речовин у раціоні харчування людей, випуску та маркування продукції зі зниженим вмістом солі, цукру і транс-жирів, досвіду європейських країн у цьому напрямі. Під час виступів прозвучало багато дискусійних питань щодо можливостей та ризиків реалізації програми з виробництва такої продукції на підприємствах України різної потужності.
Знання, отримані, під час засідання круглого столу буде впроваджено під час викладання навчальних дисциплін та у наукових дослідженнях.