Відбувся тематичний вечір “Поезія осені”

До Дня української писемності та мови доцентки кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, наставниці академічних груп здобувачів освіти Навчально-наукового інституту харчових  технологій організували тематичний поетичний вечір «Поезія осені».

Осіння пора надихає митців на створення неймовірних творів. Барви осені втілюються у віршах, прозі, завмирають неймовірними пейзажами на картинах і фотографіях, звучать у творах композиторів. Особливо милозвучно тема осені розкривається у віршах, написаних українською мовою.

Студенти першого, другого та третього курсів підготували презентації та прочитали вірші, в яких митці торкнулися теми осені. Учасники тематичного вечора у своїх виступах представили вірші як українських поетів, так і авторські вірші своїх рідних.

На завершення заходу учасники переглянули відео «Осінь у НУХТ», підготовлене до цього заходу наставницями академічних груп.

До проведення тематичного заходу приєдналися викладачі кафедри технології  хлібопекарських і кондитерських виробів і представники дирекції Навчально-наукового інституту харчових  технологій.