Асистентка кафедри стала координаторкою проекту робочого візиту експерта SES

У рамках програми Німецької міжнародної служби академічних обмінів (SES, Senior Experten Service) в нашому університеті протягом трьох тижнів із робочим візитом перебував експерт, доктор Хельмут Блумбах, який має багаторічний досвід створення концепції та реалізації програм, направлених на підтримку університетів та їх міжнародної співпраці. Зокрема, тривалий час експерт очолював один із напрямів діяльності Німецької служби академічних обмінів (DAAD, Deutscher Akademischer Austauschdieust).

Завдяки підтримці керівниці відділу міжнародних зв’язків НУХТ Ірини Воловик і координаторки проєкту, відповідальної за міжнародні зв’язки на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів, асистентки Марії Грицевіч, була складена програма візиту доктора Хельмута Блумбаха. Згідно з нею відбулися робочі зустрічі з ректором університету Олександром Шевченком, проректором з наукової роботи Сергієм Токарчуком, керівниками окремих навчальних підрозділів, проведені семінари з викладачами технологічних кафедр університету та студентами.

Експерт мав змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою університету, напрямами міжнародної співпраці. У ході свого візиту він також зустрівся з представниками Німецько-Української промислово-торговельної палати, керівництвом Інформаційного центру DAAD в Україні з метою налагодження зв’язків університету з цими організаціями. Частиною програми було передбачене відвідування підприємств і зустрічі з роботодавцями та випускниками НУХТ, що працюють на них. Зокрема, за сприяння проректора з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександра Бессараба та завідувача кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів Володимира Ковбаси експерт відвідав ТОВ «ТД «Київхліб» і ТОВ «УССП «Київський обласний хлібопекарський комплекс».

Сподіваємося, що візит шановного доктора Хельмута Блумбаха та його практичні рекомендації сприятимуть активізації міжнародної співпраці із закладами вищої освіти Німеччини в напрямах академічної мобільності та наукових досліджень, покращенню практичної підготовки здобувачів вищої освіти в нашому університеті. Висловлюємо вдячність доктору Хельмуту Блумбаху за проведені заходи, а керівництву Німецької міжнародної служби академічних обмінів за можливість реалізації цього проєкту та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Comments are closed.