Наукова стаття на тему органічного агровиробництва доценток нашої кафедри перемогла у конкурсі

Доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш взяла участь у щорічній VІ Міжнародній  науково-практичній конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука», яка відбулася за ініціативи Федерації органічного руху України та Науково-методичного центру «Агроосвіта за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Метою конференції є об’єднання зусиль галузевих підприємств та установ, наукових та освітніх закладів, інших зацікавлених у виробництві, переробленні безпечної  та якісної продукції, збереженні та використанні природних ресурсів, запровадженні, удосконаленні інноваційних органічних технологій в аграрній галузі, сприянні динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні. Один із напрямків дискусій конференції – роль освіти в підготовці фахівців із органічного виробництва.

Із доповідями щодо важливості освіти для подальшого розвитку органічного руху виступили Президентка IFOAM Organic International Карен Мапусуа, керівник Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» Штефан Дресманн, заступник міністра освіти і науки України Олексій Шкуратов.

Організатори заходу сподіваються, що конференція сприятиме динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні, запровадженню та  удосконаленню інноваційних органічних технологій в аграрній і переробній галузях.

У рамках конференції відбувся конкурс наукових статей на тему органічного агровиробництва (маркетингу), який провели Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Федерація органічного руху України за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства». Переможцем конкурсу (І місце) визнана робота доценток кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів нашого університету Олени Білик та Юлії Бондаренко.

Колектив кафедри висловлює вдячність організаторам за можливість взяти участь у конференції та конкурсі, бажає успіхів у напрямі популяризації та розвитку органічного виробництва в Україні.

Comments are closed.