Вебінар від фахівців ТОВ «Лесаффр Україна» для викладачів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів взяли участь у вебінарі, організованому ТОВ «Лесаффр Україна».

Компанія «Лесаффр» є одним із провідних виробників дріжджів у світі, яка постійно працює в напрямі підвищення якості продукції, сприяє розробленню нових технологій, яких потребує сучасний ринок.

Тема вебінару – «Все про дріжджі (від «А» до «Я»)». Семінар підготували та провели технологиня технологічного відділу ТОВ «Лесаффр Україна», к.т.н. Тетяна Голікова та технолог Максим Лабазов.

Учасникам розповіли про асортимент дріжджів і продуктів їх перероблення, які пропонує компанія. Спікери надали практичні рекомендації по застосуванню різних видів дріжджів у технології хлібопекарських виробів.

Матеріали будуть використані під час підготовки до лекційних і лабораторних занять, а також керівництва курсовими проєктами та кваліфікаційними роботами здобувачів вищої освіти.

Викладачі кафедри висловлюють подяку організаторам заходу за такий інформативний вебінар і з нетерпінням чекають на наступні.