Семінари для викладачів від експерта Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES

Згідно з програмою візиту до нашого університету експерта Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES (Senior Experten Service, Germany), доктор Хельмут Блумбах провів низку семінарів для викладачів. Координатором проведення семінарів стала асистентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Марія Грицевіч. Для участі в семінарах була створена робоча група, до складу якої увійшли викладачі та аспіранти кафедр технології хлібопекарських і кондитерських виробів, експертизи харчових продуктів, технології консервування, технології цукру та підготовки води, технології молока та молочних продуктів, біотехнології продуктів бродіння та виноробства,технології ресторанної і аюрведичної продукції.

Для семінарів були обрані теми, пов’язані з інтернаціоналізацією вищої освіти, програмами міжнародних академічних обмінів для студентів, викладачів і науковців. Під час зустрічей експерт також навів інформацію про різні конкурси для отримання грантів на наукові дослідження, навчання та викладання в освітніх і наукових закладах країн Європейського Союзу. Зважаючи на великий досвід роботи у міжнародних організаціях, діяльності у сфері науки та викладання, доктор Хельмут Блумбах дав низку практичних рекомендацій щодо пошуку іноземних партнерів, підготовки грантових заявок, порядку подання документів.

Учасники семінарів висловлюють вдячність шановному доктору Хельмуту Блумбаху та сподіваються на подальшу співпрацю у напрямі розширення академічної мобільності здобувачів вищої освіти та викладачів нашого університету.

 

Comments are closed.