Здобувачам вищої освіти розповіли про програми академічної мобільності від DAAD

Невід’ємною складовою інтернаціоналізації вищої освіти є академічна мобільність, яка сприяє підвищенню якості підготовки фахівців. З метою ознайомлення здобувачів вищої освіти нашого університету з програмами академічної мобільності відбулася зустріч з представницею Інформаційного центру DAAD в Україні (Deutsche Akademische Austauschdienst, Німецька служба академічних обмінів) Оксаною Швайкою, яка розповіла про можливості навчання в Німеччині. Зустріч відбулася за участі експерта Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES, доктора Хельмута Блумбаха, який має значний досвід співпраці з DAAD.

До зустрічі долучилися здобувачі вищої освіти освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр» Навчально-наукового інституту харчових технологій та факультету готельно-ресторанного і  туристичного бізнесу. На зустрічі також були присутні асистентка кафедри технології  хлібопекарських і кондитерських виробів Марія Грицевіч, доцентки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Людмила Дейниченко та Юлія Фурманова.

Фахівчиня розповіла про умови участі в програмі міжнародних обмінів (вимоги до знання іноземної мови, правила підготовки та подання пакету документів) і конкурси на отримання стипендій DAAD. Корисною була інформація про офіційні сайти, на яких можна більш детально ознайомитися з можливостями академічної мобільності в закладах вищої освіти Німеччини. Учасників зацікавили питання щодо особливостей участі в таких програмах для здобувачів різних освітніх ступенів, умов проживання під час навчання в закладах вищої освіти Німеччини тощо. На всі запитання спікерка надала ґрунтовні відповіді.

Учасники вдячні шановній Оксані Швайці за зустріч та сподіваються на подальшу плідну співпрацю в напрямі академічної мобільності здобувачів вищої освіти нашого університету.