Цифрові інструменти Google для використання у викладацькій і науковій діяльності опановують наші викладачі

Сучасний освітній процес вимагає впровадження і використання сучасних інформаційних технологій. Особливо актуальним це стало в період дистанційного навчання, зумовленого карантинними обмеженнями.

Одним зі світових лідерів у сфері цифрових технологій є компанія Google. Серед її розробок — онлайн-інструменти для роботи з текстовими і табличними документами, презентаціями і формами опитування (тестування), організацією віртуальних класів та проведенням онлайн-зустрічей. Важливою перевагою всіх цих засобів є їх повна сумісність між собою та можливість взаємної інтеграції. Тому використання інструментів Google може бути суттєвою допомогою для підготовки й організації якісного навчального процесу, для самоорганізації та полегшення роботи викладача.

Розуміючи це, Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організувало безоплатне навчання викладачів закладів вищої освіти на онлайн-курсі «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти». Учасником цього курсу став і професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів ННІХТ нашого університету Валерій Махинько. Протягом двох тижнів тривали лекційні й практичні заняття, що завершилися підсумковим тестуванням. Виконавши всі вимоги, Валерій Махинько отримав сертифікат, але значно важливішою за цю формальну ознаку є той обсяг найсучаснішої інформації, що здатна значно прискорити і полегшити роботу в різних сферах викладацької діяльності.