Викладачі кафедри відвідали фахову конференцію

Новий науковий рік кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів розпочався активно і насичено – викладачі взяли участь у конференції «Кондитерська галузь. Тренди ринку 2021», що відбулася 9 вересня 2021 року за сприяння компанії «МаркоПАК», асоціації «Укркондпром» та компанії «ІТАК».

У рамках роботи конференції були розглянуті тенденції світового ринку кондитерської галузі, стратегії компаній в умовах сьогодення, а також сучасні технології виробництва і упаковки кондитерських виробів.

Спікери звернули увагу на проблему пошуку нових підходів до сучасного вибагливого споживача та запропонували свої ідеї щодо розширення спектру асортименту та смаків кондитерських виробів, познайомили з інноваційними рішеннями та інгредієнтами в технологіях різних груп виробів із врахуванням основних світових тенденцій галузі. Була приділена увага питанням вибору споживчої упаковки для кондитерської продукції; перевагам сучасного технологічного та лабораторного обладнання для галузі. Порушувалися питання щодо того, як зробити солодощі водночас корисними і конкурентоспроможними. Кожна доповідь спікерів мала відгук у слухачів у вигляді питань та жвавого обговорення.

Нашим викладачам було приємно зустріти на конференції випускників кафедри, які продовжили свою професійну діяльність у кондитерській галузі.

Отримана під час конференції інформація буде використана для удосконалення авторських курсів викладачів.

 

Comments are closed.