Перша гостьова лекція в новому навчальному році для магістрантів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів навчальний рік для здобувачів освітнього ступеню «Магістр», що навчаються за освітньою програмою «Технології органічних харчових продуктів», розпочався з гостьової лекції з дисципліни «Основні принципи та вимоги до органічних харчових продуктів».

Із особливостями органічного виробництва в Україні та світі, експортом вітчизняної органічної продукції здобувачів ознайомив спеціальний гість – виконавчий директор Федерації органічного руху України Андрій Коняшин.

Представлений матеріал спонукав до жвавої дискусії та викликав зацікавленість студентів і викладачів кафедри. Здобувачі вищої освіти відчули важливість і перспективність обраної професії, отримали відповіді на актуальні питання, безпосередньо пов’язані з їх майбутньою професійною діяльністю.