Магістранти ОПП “Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів” ознайомилися з переліком вибіркових дисциплін

Здобувачі І курсу магістратури Навчально-наукового інституту харчових технологій, які навчаються за ОПП «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» зустрілися з гарантом освітньо-професійної програми з метою ознайомлення зі змістом освітньо-професійної програми та переліком вибіркових дисциплін, кодексом академічної етики.

Закон України «Про вищу освіту» гарантує здобувачам право самостійно обирати щонайменше 25% обсягу освітньої програми. Навчальним планом для певної спеціальності має визначатися перелік обов’язкових дисциплін (максимум – 75% від загального обсягу кредитів ЄКТС). Загальний обсяг вибіркових дисциплін має складати не менше 25% від загального обсягу кредитів ЄКТС.

Вибіркові дисципліни для здобувачів представила гарант освітньо-професійної програми, доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів доцентка Олена Білик, яка навела перелік вибіркових дисциплін та їх характеристику, відповіла на запитання.

На завершення зустрічі Олена Білик побажала здобувачам успішного навчання та успіхів у професійній діяльності.