Професор кафедри долучився до обговорення перспективних напрямків виробничої спеціалізації Київщини

Професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерій Махинько став учасником воркшопу «Смарт-спеціалізація: процес підприємницького відкриття в харчовій індустрії Київщини (EDP)», організованого департаментом економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації. Темою зустрічі було  виробництво інноваційних харчових продуктів з вдосконаленими споживчими якостями (функціональної їжі). До участі в заході були запрошені також завідувач кафедри технології м`яса і м`ясних продуктів НУХТ Василь Пасічний, професор кафедри експертизи харчових продуктів Оксана Шульга і доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції нашого університету Ірина Корецька, фахівці з інших наукових і  освітніх установ, представники бізнесу та харчової галузі.

Учасники ознайомилися зі стратегією смарт-спеціалізації  Київської області та результатами SWOT-аналізу харчової промисловості Київщини, обговорили виявлені сильні й слабкі сторони, перспективи й можливі загрози. За результатами зустрічі було розроблено перший варіант спільної SWOT-матриці пріоритетного напряму розвитку Київщини у харчовій галузі, прийнято рішення про необхідність продовження зустрічей такої робочої групи із залученням фахівців з енергозбереження, маркетингу та логістики, керівників закладів освіти різного рівня.

Учасники воркшопу висловили впевненість, що Київська область має всі передумови стати флагманом харчового сегменту серед інших областей України, зважаючи на значний науковий і виробничий потенціал, наявну сировинну базу та інвестиційну привабливість регіону.

Comments are closed.