Науковці кафедри взяли участь у конференції в Грузії

Налагодження міжнародної співпраці – запорука ефективного розвитку наукових досліджень та обміну результатами наукових досягнень. Тому науковці нашого університету беруть активну участь у міжнародних конференціях.

Нещодавно в Державному університеті Акакія Церителі (м. Кутаїсі, Грузія) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інноваційні процеси і технології», участь у якій взяли науковці НУХТ.

За результатами роботи конференції вийшов збірник, до якого увійшли публікації викладачів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професорок Вікторії Дорохович та Юлії Камбулової, доценток Олени Кохан, Лариси Михонік, Анни Грищенко, аспіранток кафедри та здобувачів вищої освіти.

Науковці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів вдячні своїм колегам із Державного університету Акакія Церителі за надану можливість взяти участь у конференції та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Бажаємо авторам нових наукових здобутків!