Онлайн-профзустріч доцентки кафедри зі студентами професійного училища

Доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш провела зустріч у режимі онлайн-конференції з учнями Професійно-технічного училища № 46 с. Лазірки Оржицького району Полтавської області.

Під час зустрічі учні груп ТУ-2, № 32, що навчаються за робітничими спеціальностями кондитер, кухар були ознайомлені зі структурою університету, його багаторічною історією, умовами вступу до Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ за спеціальністю 181 «Харчові технології».

Студенти отримали інформацію щодо умов навчання, проходження практики, можливостей працевлаштування за фахом на провідних підприємствах харчової промисловості, ознайомилися з рекламними матеріалами.

Наталія Фалендиш також відповіла на запитання стосовно умов проживання у студмістечку університету та організації дозвілля для здобувачів вищої освіти.

Сподіваємося, що учасники зустрічі незабаром оберуть наш університет і приєднаються до дружної студентської родини Навчально-наукового інституту харчових  технологій НУХТ.