Підсумок лабораторних робіт з технології кондитерських виробів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулося підсумкове лабораторне заняття з дисципліни «Технології кондитерських виробів» у здобувачів освіти третього курсу освітнього ступеня «Бакалавр».

Зазвичай, на цьому занятті здобувачі  виготовляють кондитерські вироби, технології яких були опановані під час вивчення дисципліни. Зважаючи на дистанційний формат навчання, в цьому році викладачі дисципліни запропонували на вибір підготувати презентації кондитерських виробів і представити їх на підсумковому занятті.

Присутні обмінялися інформацією про історію виникнення, особливості технології, рецептурного складу, способу подання різноманітних кондитерських виробів: цукерок, ірису, мармеладу, зефіру, марципану, тофі, кексів, мигдального печива, еклерів, різноманітних тортів, тістечок і відомих десертів. Деякі здобувачі навіть поділилися власними рецептами та продемонстрували фотографії процесу виробництва кондитерських виробів. Здобувачі дуже творчо і креативно поставилися до цього завдання, тому всі учасники заняття дізналися багато цікавого про походження рецептур і назв багатьох традиційних кондитерських виробів, розглянули особливості приготування різних видів ласощів. Час заняття сплинув дуже швидко, адже всіх присутніх захопила цікавість представлених матеріалів.

Викладачі кафедри дякують усім здобувачам освіти за сумлінну підготовку до підсумкового лабораторного заняття і сподіваються, що це стане поштовхом для подальшого опанування програми навчання і професійного зростання здобувачів, як фахівців за обраною спеціальністю.

Comments are closed.