Лекція від німецького експерта Martin Ehret

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася лекція за участю експерта з Німеччини, доктора природничих наук Martin Ehret. Темою цієї лекції була обрана проблема утворення гліцидилових ефірів та 3-монохлорпропандіолу у харчових продуктах. Більшу увагу експерт приділив питанню вмісту цих сполук у кондитерських виробах із високим вмістом жиру та нормуванню їх вмісту згідно з Європейським законодавством.

Також експерт розповів про технологічні заходи та підходи під час розроблення рецептур і виробництва кондитерських виробів, які містять рослинні олії та продукти їх перероблення. Наприкінці лекції експерт дав відповіді на запитання учасників.

Колектив кафедри висловлює вдячність шановному експерту, Dr. Martin Ehret за участь у проєкті в рамках міжнародної програми організації SES (Senior Expert Service, Germany) та за лекції, які він прочитав у рамках проєкту.

Матеріали, наведені експертом, будуть використані під час підготовки лекційних занять, проведені наукових досліджень. Незважаючи на завершення проєкту, колектив кафедри сподівається на подальшу плідну співпрацю зі шановним експертом в інших міжнародних проєктах.

 

Comments are closed.