Гостьова лекція про оздоблення кондитерських виробів від фахівчині

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова лекція керівниці сімейної кав’ярні-кондитерської «SweetKingdom», кандидатки технічних наук Наталії Пастушенко. Лекцію «Сучасні тенденції у виготовленні оздоблювальних напівфабрикатів для декорування тортів і тістечок» фахівчиня прочитала для здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» у рамках вивчення дисципліни «Технології кондитерських виробів». До лекції також приєдналися здобувачі освітнього ступеня «Магістр», що навчаються за освітньо-професійними програмами «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» і «Технології органічних харчових продуктів».

Сьогодні важко уявити сімейне або корпоративне свято без святкового торту або тістечок. Виробництво святкових кондитерських виробів потребує знання технологій та творчої уяви, що дає змогу досвідченому кондитеру втілити у солодкому витворі мистецтва усі побажання замовників і виготовити конкурентоспроможні, смачні кондитерські вироби. Під час лекції Наталія Пастушенко розповіла про сучасні технології виготовлення тортів і тістечок, особливості підготовки борошняної основи для нанесення декору. Особливо цікавою була інформація про технологію різноманітних оздоблювальних напівфабрикатів, сучасні тренди та інструменти в декоруванні тортів і тістечок. Тож скарбничка знань наших здобувачів поповнилась новими знаннями про технології кремів для тортів і тістечок, про оздоблення тортів трафаретними, барельєфними, мереживними та велюровими прикрасами, квітами з мастики, рисового паперу та ізомальту, сучасні тренди мусових тортів із дзеркальною глазур’ю тощо.

Колектив кафедри дякує Наталії Пастушенко за цікаву змістовну  лекцію, бажає творчої наснаги у створенні нових вишуканих кондитерських виробів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Comments are closed.