Про світові тенденції виробництва та використання одноразового біопосуду дізналися здобувачі освіти й викладачі

24 травня на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова онлайн-лекція директора компанії «GREENPACK» Олега Красносельського, під час якої фахівець розповів про світові тенденції щодо виробництва та використання одноразового біопосуду з кукурудзяного крохмалю. До лекції були залучені здобувачі освітнього ступеня «Магістр», освітніх програм «Технології органічних харчових продуктів», «Технології хліба, кондитерських,  макаронних виробів та харчоконцентратів», а також освітнього ступеня «Бакалавр» освітньої програми «Харчові технології та інженерія».

Компанія «GREENPACK» пропонує на ринку України товари на основі рослинних компонентів, які підлягають спеціальному переробленню, або повністю біорозкладні, які представлені біопосудом, пакетами для відходів та іншими супутніми товарами. Компанія першою в Україні розпочала власне виробництво посуду з української сировини в Києві. Слід зазначити, що компанія «GREENPAK» активно долучається до громадських ініціатив для покращення екологічної ситуації в Україні.

Олег Красносельський акцентував увагу на складі біопосуду на основі кукурудзяного крохмалю ТМ «AMELON», що є сучасною альтернативою одноразовому посуду з пластику. Біоматеріали,  які застосовуються для виготовлення новітнього одноразового посуду, не містять шкідливих складових і відрізняються максимальним і швидким розпадом. Продукція відповідає європейському сертифікату «OK Biobased», а також має оптимальне співвідношення ціна/якість.

На завершення лекції присутні мали змогу поставити запитання, на які лектор дав ґрунтовні відповіді.

Колектив кафедри вдячний Олегу Красносільському за змістовну лекцію та сподівається на подальшу співпрацю.

Comments are closed.