Зустріч наставників груп зі здобувачами напередодні літніх канікул

Викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Лариса Михонік, Юлія Бондаренко, Анна Грищенко та Олена Кохан, які є наставниками здобувачів академічних груп І-ІІІ курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій, напередодні літніх канікул провели зустріч  зі студентами своїх груп за допомогою конференції ZOOM.

Головною темою зустрічі було ознайомлення здобувачів зі змістом інструкції №12 з безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час літніх канікул. Викладачами була акцентована увага на правилах поведінки під час літнього відпочинку, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також  була наголошена важливість дотримання основних заходів безпеки життєдіяльності в режимі карантинних обмежень.

Наставники приділили увагу правилам безпеки дорожнього руху та нагадали основні заходи надання першої долікарської допомоги. Викладачі проінформували здобувачів, що ознайомитися з повним змістом інструкції можна на сайті дистанційного навчання університету.

Наприкінці зустрічі наставники побажали всім успішно скласти сесію та гарно відпочити на канікулах.