Онлайн-стажування у Польщі від Європейської ліги професійного розвитку

Найкращий варіант пройти стажування в умовах карантину  – це стажування онлайн. Доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш скористалася такою можливість від Європейської ліги професійного розвитку (ELPD) й стажувалася на базі Краківського економічного університету (Польща). Заняття проводилися з використанням платформи ZOOM у форматі онлайн-конференцій з 4 по 29 травня.

Учасники стажування прослухали лекції від  найкращих професорів і кандидатів наук (PhD) Краківського економічного університету (Universitet Ekonomiczny w Krakowie). Вони отримали цікаву та корисну інформацію щодо мобільності в освіті, європейської та польської систем освіти. На особливу увагу заслуговують лекційні та практичні заняття щодо нових та інноваційних методів навчання.

За результатами навчання, слухачі підготували цікаві наукові роботи, високий рівень яких відзначено польськими колегами. Учасникам видані сертифікати, що підтверджують проходження стажування на базі Краківського економічного університету.

Досвід, набутий під час стажування, буде використаний у подальшій роботі, зокрема в умовах дистанційного навчання.