Сумна звістка

Колектив кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ висловлює  співчуття колективу Інституту післядипломної освіти з приводу передчасної смерті завідувача кафедри хлібопекарського, кондитерського та бродильного виробництв та нашої колеги професора, д.т.н  Оболкіної Віри Іллівни.

Віра Іллівна пройшла великий життєвий шлях науковця, педагога, керівника. Її внесок в організацію та розвиток вітчизняної освіти і науки та харчової промисловості є неоціненним. Це величезна втрата не лише для колег та друзів, а й для всієї наукової спільноти країни.

У пам’яті всіх, хто знав та працював з Вірою Іллівною назавжди збережеться пам’ять про її чудові людські якості, доброзичливість, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

Щиро висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким та розділяємо всім серцем ваші біль та горе.

Світла пам’ять про Віру Іллівну назавжди залишиться у наших  серцях.