Науково-дослідницький практикум магістрів

Уже другий місяць в умовах карантину здобувачі вищої освіти освітнього ступеню «Магістр» освітньо-професійних програм «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» і «Технології органічних харчових продуктів» продовжують вивчати дисципліну «Науково-дослідницький практикум».

Згідно з розкладом навчальних занять, здобувачі виконували завдання на тему «Обґрунтування розроблених/удосконалених технологій або продуктів» із метою узагальнення та закріплення знань і навичок, набутих під час  виконання лабораторних робіт.

На сайті дистанційного навчання нашого університету вони ознайомилися з порядком виконання роботи та основними завданнями до неї.

У ході виконання завдання кожний здобувач надав наукове обґрунтування розробленим або удосконаленим технологіям, згідно з індивідуальною темою наукової роботи. Вони обґрунтували доцільність використання запропонованої сировини та харчових добавок, переваги розроблених технологій та представили фотографії виробів. Окрім того, надали рекомендації щодо подальшого впровадження нових технологій і виробів.

Результати проведених досліджень, здобувачі надсилали на сайт дистанційного навчання у вигляді звіту, який оцінювали викладачі дисципліни, доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш та Інна Зінченко.

 

Comments are closed.