Студенти кафедри переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології»…

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України наш університет був визначений базовим для проведення у 2019-2020 навчальному році ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології».
Прийом наукових робіт тривав до 15 лютого. До участі у конкурсі були подані 64 студентські наукові роботи, кожна з яких була зашифрована і оцінювалася двома незалежними рецензентами.
У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації і оголошенням карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Харчові технології» (підсумкова науково-практична конференція) у 2020 році проводитися не буде. Переможці конкурсу визначені на підставі результатів І етапу.
Із результатами – рейтинговим списком учасників конкурсу, рецензіями на усі роботи та роботами-переможцями можна познайомитися тут https://nuft.edu.ua/…/ii-tur-vseukrayinskogo-konkursu-stude…

Приємно відзначити, що серед переможців Конкрусу також студенти нашої кафедри.

Під керівництвом професора Вікторії Дорохович роботу виконала магістарнтка Єлизавета Богатирьова, а під керівництвом  Юлії Камбулової роботу виконала магістрантка Надія Решітник.

Вітаємо переможців та бажаємо  творчих успіхів!

Comments are closed.