Зустріч зі студентами Верхівнянської філії Житомирського агротехнічного коледжу

Асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Оксана Онофрійчук відвідала Верхівнянську філію Житомирського агротехнічного коледжу, де зустрілася зі студентами 4-го курсу.

Під час зустрічі студенти ознайомилися з історією нашого університету, його структурою, умовами вступу, спеціальностями, за якими вони можуть здобути освітній ступінь «Бакалавр». Студенти також дізналися про можливості  проходження практики, організацію культурного та спортивно-масового дозвілля студентів, умови проживання в гуртожитках, перспективи подальшого працевлаштування за фахом на провідних підприємствах харчової промисловості.

Студенти цікавилися  питанням організації науково-дослідної діяльності, можливості подальшого здобуття освітнього ступеня «Магістр».

Наостанок студенти отримали рекламні матеріали університету та кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, дізналися адреси сайтів університету, Навчально-наукового інституту харчових технологій і кафедри, їх сторінок у соціальних мережах.