День відкритих дверей

25 січня в Національному університеті харчових технологій відбувся день відкритих дверей. До університету завітали старшокласники, студенти коледжів і технікумів та їх батьки. Майбутні абітурієнти отримали відповіді на хвилюючі питання стосовно умов вступу та навчання в НУХТ.
Для гостей було організовано безліч заходів, зокрема розіграш призів з символікою НУХТ. Найбільш цікавими і захоплюючими були майстер-класи й лекторії підготовлені випусковими кафедрами.
На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся майстер-клас з виробництва пряників та їх оздоблення айсінгом, який продемонстрували магістранти, які навчаються за спеціалізаціями “Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів” і “Технології органічних харчових продуктів”. Під час відвідування лабораторій кафедри гості мали можливість побачити матеріально-технічне забезпечення кафедри, детальніше дізналися про спеціалізації, за якими проводиться підготовка здобувачів вищої освіти, дізнатися про наукові напрями досліджень.
Також мали можливість поспілкуватися з доцентами кафедри Наталією Фалендиш, Валерієм Махинько та Інною Зінченко.
Сподіваємося, що наші гості невдовзі долучаться до студентської родини Національного університету харчових технологій.