Детально про вступ та навчання в Національному університеті харчових технологій

Студенти третього курсу Антон Турчин, Іван Дудко та Роман Майборода, які зараз навчаються на III курсі за спеціальністю 181 «Харчові технології» зустрілися зі студентами  Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ, що навчаються  за освітньою програмою «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів».

Під час зустрічі студенти 4 курсу коледжу ознайомилися з історією Національного університету харчових технологій, його структурою, умовами вступу та  навчання, перспективами подальшого працевлаштування за фахом, переглянули презентацію про НУХТ. Більш детально студенти НУХТ розповіли про кафедру технології хлібопекарських  і кондитерських виробів, адже під час вступу обрали спеціалізацію «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів».

Усі присутні отримали вичерпні відповіді на свої питання про умови навчання, організації дозвілля та участі у творчій самодіяльності, проживання у гуртожитку, ознайомилися з рекламними матеріалами та переглянули відеоролик про університет.

Студенти коледжу вдячні старшим колегам за цікаву доповідь, яка, маємо надію, допоможе їм визначитися з подальшим плануванням свого професійного майбутнього.