Зниження глікемічності

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся науковий семінар аспірантки Анни Донець на тему «Удосконалення технології пряників шляхом застосування низькоглікемічних цукрозамінників». Науковий керівник – професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Вікторія Дорохович.

Семінар розпочався з обґрунтування актуальності роботи, зокрема важливістю зниження глікемічності та калорійності популярних серед населення продуктів харчування. З цією метою аспірантом було запропоновано використати у виробництві пряників мальтитол, ізомальтитол, еритритол і ін.речовини. Під час презентації доповідач навів дані досліджень реологічних властивостей модельних зразків тіста, атакож були представлені дані фізико-хімічних особливостей використаних цукрозамінників. Особливий акцент був зроблений на оцінці органолептичних показників готових виробів.

По закінченні доповіді викладачі кафедри задали питання і висловили побажання та рекомендації щодо подальшої наукової роботи.