Майстер клас

Наставники академічних груп другого та третього курсу ННІХТ, доценти кафедри технології хлібопекарських ікондитерських виробів Юлія Бондаренко та Анна Грищенко, організували для студентів майстер клас з випікання пасок та подарункового печива до Великодня.

Звичайно, існує безліч рецептів пасок та способів їх прикрашання, кожна господиня зберігає свій рецепт у секреті. Цього разу, студенти третього курсу власноруч виготовили маленькі пасочки за рецептурою, розробленою компанією «Лейпурін» та прикрасили їх. Студенти другого курсу випікали здобне печиво та оздоблювали його поверхню використовуючи айсінг різних кольорів.

Безумовно, найцікавішим моментом стало оздоблення виробів, адже  студенти мали змогу проявити всі свої художні здібності та пофантазувати.

Тож тепер студенти можуть самостійно вдома виготовити паски та пряники, щоб подарувати своїм родичам та привітати зі святом!