Тематичний захід

Щороку кафедра технології хлібопекарських і кондитерських виробів за сприяння дирекції Навчально-наукового інституту харчових технологій проводить тематичні заходи, присвячені наймальовничішим куточкам України.

Протягом минулих років відбулися тематичні заходи «Сім Чудес України», «Києве мій», а в цьому році 23 квітня відбувся тематичний захід «Україна туристична». Студенти 1-3 курсів Навчально-наукового інституту харчових технологій, наставниками яких є викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, підготували змістовні та цікаві доповіді про замки, фортеці та заповідники України.

Розпочала тематичний захід група ТХ-3-14ск  розповіддю про «Українські Мальдіви» – острів Джарилгач, розташований у Каркінітській затоці Чорного моря.  Група ТХ-3-4 презентувала незвичайні місця України – Актівський каньйон, Манявський водоспад, Кам’яне село та інші «родзинки» для туристів. Студенти групи ТІ-2-2 розповіли про загадкові та таємничі замки Закарпаття, а група ТХ-3-5 занурила у незабутню атмосферу французького шарму українських палаців і неприступність фортець середньовіччя. Наймолодші учасники – група ТІ-1-3 розповіли про унікальний природний та історичний комплекс – острів Хортиця.

Захід сприяє формуванню у студентів любові до Батьківщини, відданості їй.

Comments are closed.