Наукові кадри поповнюються

Протягом двох днів на засіданнях спеціалізованої вченої ради Д 26.058.06 відбулися захисти дисертаційних робіт аспірантів кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів Дарії Матяс і Любові Мазур.

Дисертаційна робота Дарії Матяс «Удосконалення технології мармеладу желейно-фруктового з пониженим цукровмістом» виконана під керівництвом доцента кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Юлії Камбулової; дисертаційна робота Любові Мазур «Удосконалення технології льодяникової карамелі спеціального призначення аморфної та аморфно-пористої структури» виконана під керівництвом професора кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Антонелли Дорохович.

Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Одеської національної академії харчових технологій Катерина Іоргачова, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Харківського державного університету харчування та торгівлі Майя Артамонова, кандидат технічних наук, доцент, керівник відділу зовнішнього аудиту департаменту якості ТОВ «Сільпо-Фуд» Наталія Олексієнко дали позитивні відгуки на дисертаційні роботи та відзначили актуальність тем, практичну цінність і високий рівень проведених досліджень.

За результатами захисту робіт члени ради присудили дисертантам науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів.

Вітаємо молодих науковців!