Від молоді для молоді

Відомо, що ефективність профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді значно підвищується, якщо вони отримують інформацію не від викладачів, а від студентів, які ще донедавна самі були школ

ярами. Переконалася у цьому і студентка Навчально-наукового інституту харчових технологій Анна Кравець, яка відвідала випускні класи НВК імені М.В. Гоголя, що в смт. Диканька Полтавської області. Традиційно на початку зустрічі Анна розповіла про університет, ННІХТ і кафедру, яку вона обрала для свого навчання, про можливості для повноцінного навчання і студентського дозвілля. Роздані буклети дали змогу наочніше представити різні грані студентського життя, зорієнтувати зацікавлених в правилах і умовах вступу до НУХТ. Учні, в свою чергу, цікавилися побутовими умовами проживання в гуртожитку, можливістю участі в художній самодіяльності та студентському самоврядуванні. Відповівши на всі запитання, Анна Кравець побажала учням високих балів на ЗНО і правильного вибору закладу вищої освіти для продовження навчання.