Гостьова лекція

04.12.2018 р. на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології» відбулася гостьова лекція з дисципліни «Технології харчових концентратів». З особливостями виробництва чаю студентів ознайомив спеціальний гість – заступник Генерального директора з питань якості, безпеки харчової продукції та соціальної відповідальності ТОВ «Компанія Май Україна» Наконечна Тетяна, за участю викладачів кафедри доцентів Інни Зінченко та Наталії Фалендиш.

ТОВ «Компанія Май Україна» – інноваційна компанія, яка успішно розвивається на ринку чаю вже 19 років та входить до п’ятірки лідерів українського чайного ринку.  Продукція «Компанії Май Україна» представлена чайними брендами «Майский», «Лісма», «Curtis» та «Richard», які неодноразово були нагороджені найвищими нагородами на міжнародних конкурсах.

Лекція була присвячена передовим технологіям виробництва чаю, тонкощам розроблення нових продуктів, якості та безпечності пакувальних матеріалів в чайному виробництві. Студентів ознайомили з особливостями впровадження та дотримання стандартів ISO 9001:2008, SQMS, IFS Food, НАССР на підприємстві з метою підтримання та високої якості продукції.

Викладений матеріал спонукав до жвавої дискусії та зацікавленості у студентів, які відчули важливість та перспективність обраної професії. За результатами лекції студенти отримали відповіді на актуальні питання, які безпосередньо пов’язані з їх майбутньою професійною діяльністю.