Солодка пізнавальна подорож!

Студенти групи ТХ-3-14ск Навчально-наукового інституту харчових технологій з наставником, доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, Оленою Кохан відвідали демонстраційний центр «Шоколадна фабрика ROSHEN».

На початку екскурсії групі був продемонстрований пізнавальний фільм про історію та технологію виробництва найпопулярнішого у світі смаколика – шоколаду. Цікавим та пізнавальним для студентів було знайомство з роботою найсучаснішої лінії для виробництва шоколадних плиток. Після демонстрації роботи обладнання, кожному учаснику дали можливість відчути себе дизайнером упаковки для щойно виготовленого шоколаду та проявити фантазію і креативність. По закінченню екскурсії студенти отримали солодкі презенти в святковій упаковці, яка була розроблена ними власноруч.

Відвідування центру сприятиме кращому опануванню матеріалу під час вивчення теми «Технологія шоколаду» з дисципліни «Технології кондитерських виробів», що чекає на студентів у весняному семестрі.